Boek een taxi bij ons van of naar NH Barbizon Palace. NH Collection Barbizon Palace Amsterdam gelegen in het centrum van Amsterdam heeft 274 kamers. Het ligt op 350 meter van de beroemde Dam. Het is 23 km ver van Amsterdam Schiphol Airport en u kunt een taxi naar Amsterdam Schiphol Airport boeken tegen een startprijs van € 60,00. Het ligt op 7 km van het Amsterdam RAI en u kunt een taxi naar RAI Amsterdam boeken tegen een startprijs van € 40,00. Het ligt op 14 km van Amsterdam Zuidas en u kunt een taxi naar Zuidas boeken tegen een startprijs van € 45,00. Het is 10 km ver van Amsterdam Bijlmer Arena en Ziggo Dome en u kunt bij ons een taxi boeken van NH Barbizon Palace naar Amsterdam Bijlmer Arena en Ziggo Dome tegen een startprijs van € 45,00. Het ligt op 7 km van Amsterdam World Trade Center en u kunt een taxi naar WTC Amsterdam boeken tegen een startprijs van € 45,00.
Het NH Collection Amsterdam Barbizon Palace combineert moderne faciliteiten zoals een fitnessruimte met historische kenmerken zoals een 15e-eeuwse kapel. Het ligt tegenover het centraal station van Amsterdam en op 350 meter van de Dam. WiFi is gratis in het hotel.
De kamers van het NH Collection Amsterdam Barbizon Palace zijn ruim en sommige hebben 17e-eeuwse eikenhouten balken en hoge plafonds. Elke kamer is voorzien van airconditioning, kabel-tv en koffie- en theefaciliteiten.
Restaurant Vermeer serveert elegante gastronomische gerechten, die bereid zijn met verse, seizoensgebonden ingrediënten. In de lichte lobby serveert Hudson’s Terrace & Restaurant diverse internationale gerechten en specialiteiten, waaronder Spaanse tapas, en high tea.
In de healthclub vindt u een breed aanbod aan fitnessapparatuur. Het wellnesscentrum heeft een sauna en een stoombad.
De Beurs van Berlage ligt op 5 minuten lopen van het hotel. Het hotel bevind zich op 200 meter van het Stationsplein met tram-, bus- en metroverbindingen naar bezienswaardigheden in heel Amsterdam.
Hotel NH Collection Amsterdam Barbizon Palace
Adres: Prins Hendrikkade 59-72, 1012 AD
Website: www.nh-collection.com
Telefoon: 020 556 4564
Onze chauffeurs zijn professioneel opgeleid en ze beschikken over een geldige chauffeurs vergunning en -diploma. Ze kennen de wegen, oriëntatiepunten en alle populaire bestemmingen heel goed. Onze chauffeurs zijn vriendelijk en spreken zowel Nederlands als Engels.
In deze categorie van vervoer richten we zich voornamelijk op de prijs om de tevredenheid van onze klanten te realiseren die geen hoge eisen stellen aan servicekwaliteiten. We gebruiken B+ voertuigmerken voor Budget Transfer.
We hebben ook goedkope minibusjes in onze Budget Transfer categorie voor groepen groter dan 4 passagiers tot maximaal 8 passagiers exclusief de chauffeur. We gebruiken B+ voertuig merken voor Budget Transfer.
Basic transfer is onze standaard prijscategorie zowel voor particulieren als voor bedrijven. We bieden diensten in deze categorie op basis van beste prijs-kwaliteitverhouding. Voor de basic transfer gebruiken we A+ automerken.
In deze prijscategorie hebben we ons gericht op de eisen en wensen van bedrijven. Als uw bedrijf zich in Nederland bevindt en u zich heeft aangemeld voor een zakelijk account op onze website, kunt u boeken zonder vooraf te betalen. U kunt achteraf op factuur betalen. We gebruiken exclusieve premium auto’s voor business transfer.
In deze prijscategorie hebben we ons vooral gericht op de kwaliteit van onze diensten voor onze klanten met speciale wensen en eisen. Op elk detail en aspect is gelet. We gebruiken premium luxe auto’s met aanvullende diensten in deze categorie.
Als je veel bagage hebt en meer ruimte nodig hebt, kun je bij ons een stationcar boeken. We bieden diensten in deze categorie op basis van beste prijs-kwaliteitverhouding. Voor de basic transfer gebruiken we A+ automerken.
Als u vervoer nodig hebt voor een groter groep dan vier passagiers, kunt u een minibus bij ons boeken. Bij deze vervoerssoort gebruiken we A+ automerken. We hebben ook minibusjes in Budget transfer.
Deze vervoerssoort is speciaal voor onze liefhebbers van Tesla Model X en voor kleine groepen tot 6 passagiers exclusief de chauffeur. Deze dienst wordt uitsluitend met een Tesla Model X uitgevoerd. Deze SUV is niet geschikt voor luchthavenvervoer als de groep groter is dan 4 passagiers, want als de stoelen op de derde rij niet zijn ingeklapt, passen er slechts 2 koffers in de kofferbak.
Voor deze vervoerssoort gebruiken we vaak een Mercedes-Benz sprinter of een vergelijkbare. Of het nu gaat om een pendeldienst naar de luchthaven, een bruiloft of een vakantiereis, deze mini touringcar is de perfecte optie om het onvergetelijk te maken. Deze vervoerssoort is voor groepen tot maximaal 16 passagiers.
Deze vervoerssoort is voor groepen vanaf 17 tot 55 reizigers. We bieden touringcar vervoer aan voor reisbureaus, bedrijven en particulieren. Deze comfortabele en ruime touringcar is de juiste keuze voor u. Of het nu gaat om een pendeldienst naar de luchthaven, een bruiloft of een vakantiereis, deze touringcar is de juiste keuze om het onvergetelijk te maken. Deze vervoerssoort is voor groepen tot maximaal 55 passagiers.
Enter your email address
Enter OTP
Enter a new password below
Enter your email address
Enter OTP
Enter a new password below